Телефонуйте!

(044) 332-11-44
(067) 247-43-43

Сертифікат Імпортер року

SiteHeart

Вітрове скло Zenith

Нове інноваційне вітрове скло ZenithКомпанія Saint Gobain Sekurit розробила нове інноваційне вітрове скло Zenith, яке встановлюється в новому Citroen C3.

Лобове скло являє собою справжній технологічний прорив. Ідея, раніше реалізована в Citroen C4 Picasso, отримала подальший розвиток.

Це вітрове скло ще більше охоплює простір над головою водія і переднього пасажира, даючи можливість випробувати небувалі відчуття від єднання з навколишнім світом.

Цей скляний купол, вироблений компанією Saint Gobain Sekurit, дозволяє отримати незрівнянне задоволення від поїздки і пережити незвичайні емоції. Водій і передній пасажир тепер не просто милуються пейзажем, вони зливаються з ним, перебуваючи під відкритим небом, і будучи при цьому захищеними.

Опукла форма лобового скла створює усередині салону атмосферу затишку, забезпечуючи температурний комфорт водієві і пасажирам. Верхня частина вітрового скла має супертоніровку, яка також була розроблена автомобільними фахівцями компанії Saint Gobain Sekurit - вона майже непомітна з зовнішнього боку, завдяки поступовому пом'якшенню тону. Ширина тонованою зони - 400 мм., З яких 250 мм - зона з поступовим пом'якшенням тону і переходом до зони скла зі звичайною прозорістю.

Опукла форма лобового скла створює усередині салону атмосферу затишку

Водій і пасажири насолоджуються світлом, не відчуваючи шкідливого впливу сонячних променів. Ця технологія дає м'яке освітлення навіть в саму сонячну погоду, позбавляючи від необхідності вдаватися до використання сонцезахисних окулярів або світломаскувальними шторки.

Компанія Saint-Gobain SEKURIT розробила найбільше 2-в-1 лобове скло, яке коли-небудь було вироблено в цьому сегменті.

<< Назад

сайт створено компанією web студия