Телефонуйте!

(044) 332-11-44
(067) 247-43-43

Сертифікат Імпортер року

SiteHeart

Правильний догляд за автосклом

Правильний догляд за автосклом

догляд за склом автомобіля

Щоб автоскла служили Вам довго, необхідно дотримуватися ряду простих правил, що стосуються правильного догляду за автоскла.

  1. Найчастіше автоскло псують старі двірники, які дряпають скло і викликають його передчасне затирання. Не скупіться на нові добрі двірники, і своєчасно міняйте їх на Вашому автомобілі? тоді автоскло буде служити довше і радувати Вас бездоганною прозорістю.
  2. У дощ або снігопад вибирайте оптимальну швидкість двірників, щоб вони ефективно очищали скло, але при цьому не шкребли по сухій поверхні (при цьому лунає неприємний звук скреготу двірників по сухому склу). Це викликає передчасний знос двірників і лобового скла.
  3. Використовуйте лише якісними рідинами для омивача скла і хорошими автошампунем для миття лобового скла та інших автостекол. Невідповідні склади можуть викликати помутніння скла!
  4. Взимку прагніть менше користуватися скребком і щітками, вони залишають на склі подряпини. Після зими виконайте полірування скла, щоб прибрати утворилися від скребка мікротріщини.
  5. Не користуйтесь двірниками з прилиплими до них шматочками льоду? краще увімкніть опалювач в салоні і дочекайтеся, поки двірники розмерзнеться і стануть чистими. Якщо Ви залишаєте автомобіль на довгу стоянку взимку, краще відігніть двірники від скла, щоб вони не примерзли до лобового скла.

Бажаємо Вам безпечної дороги!

сайт створено компанією web студия