Телефонуйте!

(044) 332-11-44
(067) 247-43-43

Сертифікат Імпортер року

SiteHeart

Про компаніюSekurit - OEM-виробник

На кожному другому європейському автомобілі встановлено скло Saint-Gobain Sekurit.


Компанія АвтоБосс, створена в 2009 році, є єдиним офіційним торговим партнером компанії Saint-Gobain Autover International в Україны. Основними напрямками діяльності компанії є оптова та роздрібна торгівля автосклом Saint-Gobain Sekurit, Hanglas.. Надаємо послуги з продажу і заміни автоскла до легкових, позашляховиків, мікроавтобусів, автобусів, і вантажних авто, а також приймаємо замовлення на поставку оригінальних.

Ми постачаємо на ринок України автомобільне скло та інструменти для встановлення автоскла з ЄВРОПИ.

Якість нашої продукції підтверджується міжнародними і українськими сертифікатами контролю якості.

Ми пропонуємо широкий товарний асортимент (більше 10 000 найменувань), а також якісне і оперативне виконання послуг, покликане задовольнити найвимогливіших клієнтів.

Гнучка система знижок дає можливість нашим клієнтам придбати товар за найвигіднішими цінами. Доставку товару замовникам, і на наші регіональні склади ми здійснюємо своїм спеціально обладнаним для безпечного перевезення автоскла транспортом.

Поряд з оптовою торгівлею ми здійснюємо і роздрібний продаж автоскла. При необхідності наші фахівці виїжджають до клієнта для проведення заміни автомобільного скла на території замовника.


сайт створено компанією web студия