Телефонуйте!

(044) 332-11-44
(067) 247-43-43

Сертифікат Імпортер року

SiteHeart

Атермальне лобове скло

Атермальне лобове склоВідносно недавно на авторинку з'явилося атермальне лобове скло, яке змогли оцінити вже багато українських автомобілістів. Від звичайного таке скло відрізняється високими показниками захисту від нагрівання. Це забезпечує комфорт водіння, захист від дії ультрафіолету і вигорання салону.

Технологія виробництва атермального лобового скла досить складна, тому купувати продукцію краще від перевіреного виробника. Зовнішньою ознакою атермального скла є його колір: скло, що відображає має зелений або фіолетовий відтінок. Однак, тільки на колір орієнтуватися не можна, тому що цим часто користуються для підробки скла. Звернути увагу слід на спеціальне маркування.

Вартість атермального лобового скла може відрізнятися від його типу (за світлопропускною здатністю), виробника, а також постачальника. Співпрацювати доцільно з тією компанією, яка постачає якісну продукцію і може надати відповідні сертифікати, зможе оперативно забезпечити поставку, встановлює помірні ціни.

Атермальне лобове скло можна недорого і надійно замовити в компанії «АвтоБосс».

У нас Ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію щодо вибору автоскла, яке ми поставляємо від провідних виробників. Перевагою співпраці з «АвтоБосс» є також короткі терміни обробки замовлення і поставки товару, розумні ціни на продукцію, завдяки чому Ви зможете придбати у нас атермальне лобове скло максимально вигідно.

Атермальне лобове скло - це можливість встановити на свій автомобіль надійне скло, яке буде захищати від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.

сайт створено компанією web студия