Телефонуйте!

(044) 332-11-44
(067) 247-43-43

Сертифікат Імпортер року

SiteHeart

Автоскло ціна

Автоскло цінаСкло є необхідним і невід'ємним елементом кожного автомобіля. Основною його функцією є захист водія і пасажирів від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища: опади, вітер, пил, комахи та інше. Тому, у випадку механічного пошкодження, автоскло, ціна якого може варіюватися, слід замінити на нове. Зробити це можна як самостійно, якщо Ви володієте необхідними навичками і у Вас є набір інструментів, так і вдатися до послуг фахівців. Так чи інакше, перш Вам потрібно буде купити автоскло, ціна якого залежить від різних факторів. Так, ціна на автоскло одного виробника може відрізнятися в декількох компаній, які займаються продажем даного вироби.

Компанія «АвтоБосс» пропонує якісне автоскло, ціна якого Вас приємно порадує.

У нашому асортименті величезна кількість найменувань, тому підібрати скло на Ваш вид транспортного засобу ми зможемо в найкоротші терміни.
Ціна на автоскло залежить і від матеріалу, з якого воно виготовлене. Найбільш затребуваними є скла з сталініта і триплексу. Купити скло на авто з сталініта вийде значно дешевше. Триплекс - більш дорогий матеріал, тому що для його виготовлення потрібно спеціальна плівка, яка утримує осколки скла при пошкодженні. Цей вид матеріалу використовується в основному для лобових стекол автомобілів.
Проконсультуватися з фахівцем з вибору скла Ви можете, зв'язавшись з нами по телефону.
У нас Ви можете замовити якісне автоскло, ціна якого доступна для всіх.

сайт створено компанією web студия