Телефонуйте!

(044) 332-11-44
(067) 247-43-43

Сертифікат Імпортер року

SiteHeart

Новини про автоскло

BMW Mini Clubman 2007

BMW Mini Clubman 2007

BMW Mini-Clubman це універсал від Mini.

BMW Mini-Clubman має п'ять дверей: двоє "стандартних" пасажирських дверей, одну, яка відкривається в протилежному напрямі головним переднім дверям і двоє дверей вантажного відсіку.

читати далі>>


Nissan Tiida 2007

Nissan Tiida 2007

Nissan Tiida - компактний легковий автомобіль, доступний в п'ятидверному хетчбеці і чотирьохдверному седані. У Північній Америці автомобіль також відомий як Nissan Versa. Nissan Tiida доступний в Східних Європейських країнах з липня 2007.

Nissan представив Tiida в більшості Європейських країн. Назву Tiida отримав від слова в Японському діалектному значенні, що означаюче ‘змінюючий потік’.

читати далі>>


Компанія Saint-Gobain Sekurit є ОEМ - виробником для автомобіля Hyundai Veloster

Компанія Saint-Gobain Sekurit є ОЕМ - виробником для автомобіля Hyundai Veloster

Hyundai Veloster, автомобіль на основі високих технологій з унікальним дизайном, був представлений на ринку літом 2011 року.

Ім'я Veloster походить з комбінації слів швидкість і родстер. Це - компактний спортивний автомобіль-купе, який відрізняється від багатьох конкурентів. Hyundai Veloster особливо характеризується його асиметричними дверима, більшими дверима на стороні водія і двома меншими дверима на пасажирській стороні.

читати далі>>


Saint-Gobain Sekurit ClimaCoat та Volkswagen Passat

Saint-Gobain Sekurit ClimaCoat та Volkswagen Passat

Volkswagen Passat є одним з найуспішніших автомобілів в світі. Перший Passat був запущений в 1973 році, і в даний час є більше 15 мільйонів автомобілів, проданих по всьому світу. Сьоме покоління Volkswagen Passat, який продається з кінця 2010 року, робить значний крок вперед з вітровим склом Climacoat від Saint-Gobain Sekurit!

читати далі>>


 

Компанія ТОВ «АвтоБосс» запрошує на 19 Київський Міжнародний автосалон SIA'2011 817

Компанія ТОВ «АвтоБосс» запрошує на 19 Київський Міжнародний автосалон SIA'2011 817

Київський Міжнародний автосалон SIA'2011 – це національне Мотор Шоу України, яке отримало акредитацію головного всесвітнього об'єднання автомобільного співтовариства – міжнародної організації автовиробників OICA. Такий рівень підтримки ставить Київський автосалон в один ряд з провідними Мотор Шоу планети. Автосалон SIA'2011 проводиться за підтримки Кабінету Міністрів України та під патронатом Президента України.

читати далі>>


14 June 2010

ТОВ "Пилкингтон Гласс" взяло участь у виставці "Світ скла 2010".

Виставка Світ скла, новини про автосклоВиставка пройшла з 7 по 10 червня в Експоцентрі на Красній Пресні. Виставка "Світ скла" є найбільшим галузевим подією скляної галузі в Росії. Незважаючи на кризу, найбільші виробники скла, обладнання з обробки скла і компанії-переробники взяли участь у цій виставці. "Якість в усьому, що ми робимо!"

Цей слоган Pilkington став девізом і для співробітників компанії, що працювали на виставці.

Двоповерховий стенд компанії Pilkington приваблював відвідувачів оргинальний дизайну і якістю виконання. Більше сотні клієнтів, потенційних клієнтів і постачальників компанії відвідали наш стенд з метою обговорення стратегічного партнерства.


Компанія Saint Gobain Sekurit розробила нове інноваційне вітрове скло Zenith.

Нове інноваційне вітрове скло Zenith Компанія Saint Gobain Sekurit розробила нове інноваційне вітрове скло Zenith, яке встановлюється в новому Citroen C3. Лобове скло являє собою справжній технологічний прорив. Ідея, раніше реалізована в Citroen C4 Picasso, отримала подальший розвиток. Це вітрове скло ще більше охоплює простір над головою водія і переднього пасажира, даючи можливість випробувати небувалі відчуття від єднання з навколишнім світом.

читати далі>>


сайт створено компанією web студия