Телефонуйте!

(044) 332-11-44
(067) 247-43-43

Сертифікат Імпортер року

SiteHeart

Замінити або ремонтувати?

Автоскло. Замінити або ремонтувати?

На жаль, наші дороги не ідеальні, і в дорозі трапляються неприємності. До таких належить поява на склі тріщин і відколів від попадання каміння та інших твердих предметів. Якщо Ви виявили на склі навіть невелику тріщину або відкол, головне правило? не залишати ситуацію на самоплив.

Навіть невелика тріщина впливає на властивості скла і може призвести до його подальшого руйнування: тріщина буде поступово збільшуватися і дійде до краю. При включенні кондиціонера або обігрівача, коли температура в салоні різко знижується або підвищується, лобове скло з тріщиною може деформуватися. Виходу два? замінити лобове скло або ремонтувати тріщину.

Бувалі майстри радять відразу міняти скло, якщо на ньому з'явилися сколи або тріщини. На деякий час ще можна залишити лобове скло з невеликим відколів конусної форми і поїздити так до появи коштів на заміну автоскла. Якщо відкол або тріщина серйозніше? вихід тільки в купівлі і встановленні нового лобового скла.

Ремонт автоскла? процедура не найдешевша, а гарантій, що після сервісу тріщина не буде рости, немає. Часто після ремонту автоскла потрібно знову їхати на сервіс і проводити всі процедури заново. І навіть якщо на сервісі не візьмуть грошей за повторний ремонт автоскла, втрати часу і нервів Вам ніхто не компенсує. Навіть якісний ремонт автоскла не може відновити первісний стан скла і його властивості. Тріщина може проявлятися в темний час доби і вночі, у світлі фар зустрічних автомобілів.

Не намагайтеся ремонтувати скло самостійно. Для цього потрібні спеціальні знання, навички та досвід. Спроба своїми силами вирішити проблему, або звернення до гаражним майстрам може призвести до того, що ремонтувати скло буде вже марно. Якщо неприємність трапилася в дорозі, як тимчасовий захід можна зовні наклеїти на ушкоджене місце прозору липку стрічку, наприклад, скотч. І далі їхати на сервіс.

сайт створено компанією web студия