Телефонуйте!

(044) 332-11-44
(067) 247-43-43

Сертифікат Імпортер року

SiteHeart

Виробники


   (Франція)

Це одночасно і патріарх, і законодавець моди в скляної промисловості. Саме компанії Sekurit Saint-Gobain автомобілісти зобов'язані винаходу розжареного скла, званого у нас сталінітом, і ламінованого скла, іменованого триплексом. Історія цієї французької фірми налічує вже більше сотні років. Про престиж Saint-Gobain красномовно говорить той факт, що виготовлені концерном скла встановлені на половині всіх європейських автомобілів. Saint-Gobain поставляють автоскла найбільшим європейським автомобільним концернам. Концерн Saint-Gobain є провідним світовим виробником і дистриб'ютором скла, будівельних і високотехнологічних матеріалів. Провідний свій початок від скляної мануфактури, створеної в 1665 році, сьогодні Saint-Gobain входить до першої сотні світових промислових корпорацій, йому належить понад 1000 компаній у 46 країнах. По всьому світу на концерн працює 172 000 людей. Загальний річний оборот становить 30 млрд. євро. Автоскло Sekurit фірми Сен-Гобен йдуть на конвеєри найбільших автомобільних концернів: Alfa Romeo, AUDI, BMW, Chrysler, Citroen, Daewoo, FIAT, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Kia, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, NISSAN, Opel, Peugeot, Renault, SAAB, SEAT, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, VOLVO, VW і ін Sekurit Saint-Gobain працює на всіх континентах, при цьому 37% випущеної продукції реалізується в Європі, 43% - в Америці , 16% - в Азії, 2% - в Африці, 2% - в Австралії та Новій Зеландії.


  (Великобританія)

Група компаній Pilkington є одним з найбільших світових виробників скла і скляної продукції для будівельної та автомобільної промисловості (Sigla, Siv, Triplex, Nordlamex, Srva, Vest Alpine, Blindex, IN, I. OF, Pilkington). Компанія Pilkington була заснована в 1826 році у Великобританії і поступово перетворилася в міжнародне об'єднання, майже половина філій якого розташовані за межами Європи. У 1952 році Аластер Пилкингтон винайшов флоат-процес, який нині є світовим стандартом виробництва високоякісного листового скла. Останні 15 років діяльності концерну характеризуються справжнім виробничим зльотом - обсяг реалізації виробів Pilkington за цей час збільшився в 15 разів. Компанія Pilkington також відома тим, що поставляла скло для будівель Рейхстагу в Берліні і Страсбурзького суду з прав людини. Серед її постійних клієнтів - Toyota і Volkswagen.


  (Японія)

Asahi Glass Company - найбільший в світі концерн з виробництва скла, що випускає автоскла під марками AGC Automotive, Asahi, Lamisafe, AP Tech. Splintex, Temperlite, Asahimas, БОР. Корпорація сьогодні є абсолютним лідером і займає більше третини світового ринку автомобільних стекол - кожен третій у світі автомобіль сходить з конвеєра зі склом корпорації AGC.

Історія компанії ASAHI GLASS Co. починається в 1907 році, її засновником був Тошія Івасакі. Це була перша японська компанія, яка досягла успіху у виробництві листового скла. Починаючи з 60-х років, коли стрімко почав розвиватися авторинок і автоіндустрія Японії, ASAHI GLASS Co. приступила до масового виробництва автоскла. В даний час ASAHI GLASS Co. - Одна з трьох найбільших солідних корпорацій з виробництва скла, що володіє тільки за межами Японії більш ніж 50 підприємствами. Але перш за все компанія ASAHI GLASS Co. відома як офіційний постачальник стекол найбільшим японським автовиробникам - Toyota, Nissan, Honda і Mitsubishi. Крім того, AGC забезпечує склом конвеєри автозаводів Європи, Північної Америки, Азії. C 2004 оригінальні торгові марки автомобільного скла Splintex, Asahi, Temperlite, Lamisafe і AP Technoglass об'єднані Єдиної брендом AGC.    (США)

Компанія PPG була заснована в 1883 році. За свою більш ніж стодвадцатілетнюю історію компанія успішно розвивається за кількома напрямами. У зв'язку з цим в 1968 році «Піттсбурзькому компанія з виробництва скла» (Pittsburgh Plate Glass Co, саме так розшифровується абревіатура PPG) була перетворена в концерн PPG Industries. Проте виробництво скла аж до наших днів залишається важливим напрямком діяльності компанії. У 1974 р. компанія запатентувала власний унікальний спосіб виробництва флоат-скла (пат. США 3843346), що використовується при виготовленні автомобільних стекол. Сьогодні PPG Industries це: - компанія № 1 в світі в галузі виробництва лакофарбових покриттів для автотранспорту (даний напрямок було відкрито у 1926 році). Кожні два з трьох нових автомобіля пофарбовані з використанням матеріалів і технологій PPG. - Світовий лідер з виробництва промислових покриттів, що мають найрізноманітніше застосування - від м'ячиків для гольфу і мобільних телефонів до холодильників і тракторів; - світовий лідер з виробництва оригінальних і запасних стекол для літаків комерційної, військової та цивільної авіації; - один з найбільших у світі виробників оригінальних і запасних автомобільного скла, а також лідер з розробки технології і устаткування для заміни автомобільного скла; - один з найбільших у світі виробників листового скла для виготовлення меблів і дзеркал, також використовується в будівництві та на транспорті. - Світовий лідер з виробництва фотохромних лінз для фірми Transitions Optical, Inc., А також найбільший виробник оптичних мономерів; - другий за величиною виробник скловолокна, яке використовується у виробництві друкованих плат, корпусів судів, автокомпонентів, душових кабін і ванн; - лідер з виробництва хлороалкалінових хімічних речовин, що використовуються в пластмасі, у паперовій промисловості, нафтовидобутку і алюмінієвому виробництві; - один з головних виробників спеціалізованих хімічних речовин, що використовуються у виробництві основ для синтезу лікарських препаратів, органічних пестицидів, хімікатів для сільського господарства, штучних підсолоджувачів та інших продуктів, які виготовляють за спеціальним замовленням. Розповідаючи про досягнення компанії, які стали приводом для отримання престижних нагород R & D, PACE та ін, варто згадати деякі, пов'язані з виробництвом власне автомобільних стекол: - лобове скло Sungate, що виконує функцію антени, - скло Solextra, яке вибране для автомобілів Mercedes -Benz, Porcshe Cayenne, Lexus RX330, BMW X5 і седана 7-ї серії, знамените тим, що відображає до 60% сонячного випромінювання. В даний час активно розвиваються взаємини PPG Industries і Росії в скляній галузі. Крім поставок стекол для автомобілів і літаків здійснюється ще ряд загальних перспективних проектів.


    (Японія)

Компанія заснована в 1918 році. Nippon Glass від згадуються компаній відрізняє те, що ця фірма займається постачаннями скла тільки на конвеєри автозаводів Японії і майже не випускає продукцію для вторинного ринку. Тому як запчастини автомобільні скла Nippon Glass в європейських країнах зустрічаються дуже рідко. C кінця 1999 року фірма Nippon Sheet Glass випускає вакуумні склопакети - новинку світового ринку склопакетів для скління будівель і споруд, автобусів, автомобілів, вагонів електропоїздів, побутової техніки і т.д. З 2006 року компанія Nippon Sheet Glass володіє пакетом акцій компанії Pilkington.


   (Іспанія)

Компанія GUARDIAN є наймолодшою міжнародною компанією, зайнятої в скляної промисловості. Історія компанії почалася в 1932 році з виробництва лобових стекол для зростаючої автомобільної галузі США. Перший флоат-завод компанії був запущений в 1970 році. Динаміка зростання компанії відзначається всіма спостерігачами - кожні півтора-два роки GUARDIAN будує або купує новий флоат-завод. Центральний офіс компанії знаходиться в Оборнєв Хіллс, штат Мічиган, США. Європейська штаб-квартира розташована в Люксембурзі, звідси компанія починала свою активну експансію в Європі. В даний час компанія GUARDIAN займає 2-е місце в світі за обсягом виробництва флоат-скла у світі, 1-е місце з виробництва дзеркал і напилення. Пріоритетним напрямком розробок компанії є магнетронний напилення. Це спеціальні напилення, які дозволяють скоротити тепловтрати будівлі взимку, вирішити проблему перегріву літом і зменшити шкідливий вплив ультрафіолету. Компанія надає велике значення інноваційних розробок та розвитку ринку застосування скла. На даний момент в асортименті компанії більше сотні видів скла. Поряд з Sekurit Saint-Gobain і Asahi Glass ця американська корпорація входить до трійки найбільших автомобільних "склярів" світу. Guardian обслуговує General Motors, а це, як відомо, Buick, Cadillac, Chevrolet, Geo, Oldsmobile і Saturn в Америці, Opel, Saab і Vauxhall в Європі, а також Holden в Австралії. Крім того, завод в Люксембурзі (всього у Guardian у Європі є 6 заводів) випускає скла для Audi A4/A6, Peugeot 206, Chrysler Voyager, що не дозволяє вважати Guardian виключно "придворним постачальником" GMC.

  (Бельгія)

Soliver - група незалежних компаній з виробництва автомобільного й архітектурного скла з приватним капіталом. Компанія Soliver була заснована в 1937 році в Роеселаре (Бельгія) братами Етьєном і Артуром Букаерт як компанія з продажу скла. У 1963 році компанія стала займатися виробництвом безпечного автомобільного скла. А в 1986 році компанія відкрила провадження ламінованого автомобільного скла. У 1990-х роках компанія отримала сертифікати якості ISO 9002, ISO 9001, ISO 9000. Не так давно Soliver отримала сертифікат якості ISO / TC 16949. А з 2000 року було освоєно виробництво великогабаритних стекол для вантажних автомобілів і мікроавтобусів. На поточний момент загальна виробнича потужність автомобільних стекол становить понад шість мільйонів одиниць продукції на рік. Таким чином компанія є найбільшим незалежним приватним виробником автомобільних стекол в Європі. Компанія відома перш за все поставками своєї продукції на конвеєри заводів виробників автомобілів головним чином в Німеччині, Великобританії, Італії. Крім того, компанія займається виробництвом скла на вторинний ринок.


   (Фінляндія)

Фінська компанія Tamglass є світовим лідером з випуску високотехнологічних ліній та іншого обладнання для виробництва різних типів скла: архітектурного безпечного загартованого та ламінованого; автомобільного; для виробництва меблів і побутової техніки. Автомобільне скло - це лише додаткове виробництво компанії. Асортимент і обсяг випуску компанії невеликий, але якість автомобільного скла викликає повагу, оскільки виробничими лініями компанії Tamglass оснащені багато заводів відомих світових виробників автомобільного та листового.


  (Китай)

Fuyao Glass Industry Group Co., Ltd. (FYG) - провідний міжнародний виробник автомобільного та індустріального скла, розташований в Народній Республіці Китай. Компанія була внесена до списку на Шанхайській фондовій біржі в 1993 році. На підприємствах компанії в Китаї, Гонконгу та США працює понад 8000 чоловік. Будучи найбільшим постачальником скла в Китаї, FYG займає 60% OEM скла і більше 30% ринку заміни автоскла (ARG, Aftermarket). Головні клієнти FYG в Китаї - GM, Ford, Honda, Isuzu, Toyota, Mazda, VW, Citroen, і Mercedes. FYG має чотири заводи в Фукіне, Чанчунь, Шанхаї і Чунціні. Компанія використовує найбільш просунуте обладнання, доступне сьогодні, від кращих світових виробників. FYG використовує передові технології: автоматизоване проектування і тривимірне вимір. Всі продукти FYG отримали міжнародні сертифікати якості. FYG також отримав міжнародні сертифікати якості включаючи сертифікати Міжнародної Організації по Стандартизації ISO 9002, QS 9000, VDA6.1, і сертифікати Міжнародної Організації по Стандартизації 14000 і TS 16949. Північна Америка це важливий ринок для Fuyao, де його загальні продажі досягли 267 млн. юанів (33 млн. $) за перше півріччя 2006, що дорівнює 15,6% це їх світових продажів. У Fuyao вже є компанія в США, Fuyao North American Incorporated (FYNA), яка відповідальна за розподіл і післяпродажний сервіс. Fuyao планує експортувати половину своєї продукції в найближчі кілька років. Згідно зі звітом компанії за перші півроку 2006, близько 30% продукції Fuyao до цього часу вже експортована. Fuyao сподівається, що виробництво в 2006 році досягне 11 млн. штук, до кінця 2007 року ця цифра має зрости до 13 млн. штук. Згідно із заявою самої компанії, це зробить її четвертої найбільшої світової компанією - виробником скла для машин.


  (Польща)

Фірма JAAN, розташована в польському місті Кошалін, заснована в іюнe 1991 року. Сьогодш в Кошалінe імeeтся головний склад, а такжe цeнтральноe бюро та проізводствeнний завод фірми, що займаються виробництвом лобових стекол під маркою Nordglass та експортом автомобільного стeкла. На даний момент JAAN маж 29 філій в країні, якi продають, встановлюють і ремонтують автомобільні стeкла. Самі великі відділення, розташовані в Бeломстокe, Бидгощі, Гданьскe, Катовіцах, Краковe, Лодзі, Познані, Варшавe, Броцлавe, прeобразовані в оптові склади, що одночасно надало можливість постачати незалежні спеціалізовані фірми по всій Польщі. Значне зростання обсягів продажів дає можливість придбання автомобільного скла і аксeссуарів безпосередньо у відомих світових виробників.


  (ПАР)

Заснована в 1935 році, компанія Shatterprufe виросла в найбільшого виробника ламінованого і загартованого скла в Африці. Сьогодні Shatterprufe - провідний експортер автомобільного скла на вторинний ринок в Африці, Європі, США, Близькому Сході і неодноразово удостоювався звання - "Експортер року". Shatterprufe має три заводи, які виробляють більш ніж 4 мільйони одиниць загартованого скла Struandale - завод в Порт-Елізабет є в Південній Африці єдиним виробником-постачальником оригінальному скла для південно-африканських автовиробників. Завод також постачає склом місцевий вторинний ринок, а також виробляє експорт на міжнародні ринки. Також розташована в Порт-Елізабет фабрика Neave виробляє ламіновані скла для легкових машин, вантажівок і автобусів для тих же ринків. Третій завод Shatterprufe в Ga-Rankuwa поза Преторії виробляє ламіноване і загартоване скло перш за все для місцевих автовиробників. Компанія постійно вкладає капітал у науково-технічні розробки. Крім того, Shatterprufe має центри по заміні скла в Іоганнесбурге, Блумфонтейні, Кейптауні, Дурбані, Порт-Елізабет, Іст-Лондоні, Віндгук (Намібія) і Габороне (Ботсвана).


  (Китай)

Компанія XYG заснована в 1989 році і спеціалізується на виробництві і продажі безпечних стекол, що застосовуються в автомобілі, архітектурі, фурнітурі, електричних приладах та багато іншого. Компанія має найсучасніші автоматизовані виробничі лінії і обладнання з Італії, Фінляндії, США, Швейцарії, Австрії та інших країн. На даний момент близько 60% продукції експортується більш ніж в 60 країн світу, наприклад США, Канада, Японія, Європа, Африка та інші. З річним обсягом продукції в 2 мільйони стекол компанія є однією з найбільших компаній у світі, пропонуючи близько тисячі типів безпечного скла. Компанія має сучасне контролююче і перевірочне обладнання та наукову керуючу систему. Всі безпечні функції та технології необхідні для продукції XYG задовольняють або перевершують національні стандарти. Головна продукція має сертифікати GB9656-1996, ECE R43 і DOT з США. Компанія XYG має гарну репутацію по всьому світу за хорошу якість, своєчасні поставки, хороший сервіс і розумні ціни. У прагненні краще задовольняти наростаючим очікуванням замовників до якості та інтеграції до міжнародної практики для глобального стратегічного зростання, компанія була визнана якісною відповідно до вимог QS9000/VDA6.1.


  (Туреччина)

Компанія Олімпія є виробником автомобілів, індустріального, архітектурного скла, а також бокових вікон з розсувним склом для всіх марок автобусів, мікроавтобусів, тракторних кабін і т.д. Скло, що випускаються під маркою Olimpia відповідає DOT-739 (USA), ECE Regulation 43 (Belgium), ISO-EN-9002 (TSE), TS-917 (TSE), TS-11502 (TSE) стандартам.


сайт створено компанією web студия